نتایج دقیق و نهایی ارای استان گلستان

از گلستان تا بهارستان - 274
نتایج دقیق و نهایی شش حوزه‌های انتخابیه گلستان اعلام شد

خبرگزاری فارس: استاندار گلستان نتایج دقیق و نهایی شش حوزه انتخابیه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در استان اعلام کرد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، جواد قناعت اظهار داشت: در حوزه انتخابیه گرگان و آق‎قلا از 253 هزار و 572 رای ماخوذه سید علی طاهری با کسب 74 هزار و 501 رای منتخب اول شد.

وی ادامه داد: عبدالحسین ناصری با کسب 50 هزار و 223 رای و عیسی امامی با 43 هزار و 312 رای به عنوان منتخبان دوم این حوزه انتخاب شدند که به مرحله دوم راه یافتند و یک ماه بعد از تایید نهایی انتخابات استان از طریق شورای نگهبان شاهد برگزاری انتخابات مرحله دوم این حوزه انتخابیه در سال جدید خواهیم بود.

قناعت افزود: در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان از کل 147 هزار و 283 رای ماخوذه، محمدجواد نظری‎مهر با 38 هزار و 924 رای به مجلس نهم راه یافت.

وی اضافه کرد: در حوزه علی‎آباد کتول نیز از کل 78 هزار و 482 رای ماخوذه، رحمت‎الله نوروزی با کسب 38 هزار و 520 رای منتخب این دوره از مجلس شورای اسلامی شد.

استاندار گلستان اذعان کرد: در حوزه آزادشهر و رامیان نیز از کل 94 هزار و 726 رای ماخذه، رضا صابری با 32 هزار و 513 رای به خانه ملت راه یافت.

قناعت افزود: در حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس نیز از کل 153 هزار و 109 رای ماخوذه سلیمان عباسی با 47 هزار و 402 رای به عنوان منتخب مردم در این دوره از مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش از کل 162 هزار و 210 رای ماخوذه، عبدالکریم رجبی با 47 هزار و 500 رای منتخب مردم در مجلس نهم شد.

استاندار گلستان در پایان از تمام کاندیداهای مجلس نهم در استان گلستان درخواست کرد: بر اساس متن قانون، در صورتی که کاندیدایی به روند برگزاری انتخابات اعتراض، ابهام و شکایتی دارد، می‎تواند 48 ساعت بعد از اعلام نتایج آرا با دلایل متقن و مستند به هیئت‎های اجرایی مراکز حوزه انتخابیه یا همزمان ظرف یک هفته به هیئت نظارت استان و شورای نگهبان تحویل دهند و پیگیری کنند.

ابر برچسب

نتایج نهایی انتخابات استان گلستان

نتایح نهایی انتخابات گرگان گنبد علی اباد مینودشت  کلاله بندرترکمن

نتایح نهایی انتخابات شهرستان گنبدکاووس

نتایج نهایی انتخابات شهرستان مینودشت کلاله مراوه تپه

نتایج نهایی انتخابات شهرستان اق قلا بندرگز

نتایج نهایی انتخابات شهرستان علی اباد کتول

نتایج نهایی انتخابات شهرستان گالیکش

نتایج نهایی انتخابات شهرستان گمیشان

نتایج نهایی ارای کل کشور

نتایج نهایی ارای استان گلستان

/ 1 نظر / 32 بازدید
ی

واقعا از اینکه مردم فهیم بندر گز کردکوی و ترکمن فرزند صالح خود جناب دکتر نظری مهر را لایق و سزاوار خدمت به مام وطن و سرزمین خود دانستند بسیار خوشحال شدم با وجودی که بنده شیرازی هستم اعتراف میکنم در جریان بیماری فرزندم و مشکلات بیشمار ما تنها کسی که پیگیر احوال ما بود اقای دکتر نظری مهر بود دریغ از حتی احوال گرتن از حال و روزمان توسط نمایندگان شهر خودمان ولی این بزرگوار با وجود فرسنگها فاصله مرتب جویای حالمان هست خوشا به سعادت مردم حوزه انتخابی بندر گز ترکمن وکردکوی که اینچنین یار مردمی و خاکی و بی ریائی دارند دوستان جهت اطلاع کامل از وضعیت فرزندم میتوانید به سایت زیر مراجعه نمائید www.sabayepedar.net